2024-2025

KKTC Kontenjanları ve Eğitim Ücretleri

2024-2025 Eğitim - Öğretim yılı kontenjan bilgileri aşağıda yer almaktadır. Eğitim ücretleri ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2024-2025

KKTC Kontenjanları ve Eğitim Ücretleri

Kaliteli eğitim ve uluslararası standartlarda bir kampüs deneyimi sunan üniversitemiz, sizleri başarılı bir kariyere hazırlamak için bekliyor. KKTC kontenjanlarımız ile ilgili bilgi almak için her gün 09:00 - 21:00 saatleri arasında canlı destek birimize ulaşabilirsiniz.

Whatsapp
Her gün 09:00 - 21:00
Telefon
Her gün 09:00 - 21:00

Hızlı Erişim

Aradığınız Bilgilere Kolayca Ulaşın

Burada Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi hakkında en çok merak edilen bilgilere hızlıca ulaşabilirsiniz. Kontenjanlar, Sıkça Sorulan Sorular, Kampüs ve Öğrenci Yaşamı, Kıbrıs'ta Öğrenci Olmak ve daha fazlasını keşfetmek için aşağıdaki bağlantıları kullanın.

Desteğe mi ihtiyacın var?

Videolarla KSTU

Kampüs ve Eğitim Olanaklarımızı Yakından Tanıyın

Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi'nde sizi bekleyen benzersiz deneyimi keşfedin. Modern kampüsümüz, ileri teknoloji laboratuvarlarımız ve dinamik öğrenci yaşamımızla ilgili videolarımızı izleyerek, geleceğinizi şekillendireceğiniz bu özel ortamı daha yakından tanıyın.

KSTU 2024

Sağlık Alanında Öncü

Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi olarak, sunduğumuz nitelikli eğitim ve geniş imkanlarımızla öğrenci başarılarında öncü olmayı sürdürüyoruz. İşte üniversitemizin gücünü ve kapasitesini yansıtan bazı sayılarla başarı hikayemiz:

0+

Aktif Öğrenci

0+

Akademik Personel

0+

Eğitim Programı

0+

Mezun

Resimlerle KSTU

Üniversitemizi Keşfedin

Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi'nin canlı, dinamik kampüs hayatını, akademik başarılarını ve öğrenci deneyimlerini yakından tanıyın. Aşağıdaki videolar aracılığıyla üniversitemizin sunduğu benzersiz eğitim atmosferini ve fırsatları keşfedin. Hedeflerinizi gerçekleştireceğiniz bu yolculuğa bir adım daha yakınsınız!